Solana Polska Sp. z o. o.
99-440 Zduny k/Łowicza
tel. 46 839 11 93

Witaj w "Solana Polska"

Nasza Misja to przygotowanie specjalnie dla Państwa potrzeb najlepszych odmian ziemniaków sadzeniaków. Wiemy, że podstawowym warunkiem uzyskania dobrego plonu są zdrowe i wyslekcjonowane sadzeniaki. Dostarczamy odmiany jednego ze światowych liderów w zakresie hodowli najwyższej klasy ziemniaków jadalnych.

ziemniaki sadzeniaki kwalifikowane ziemniaka - slider 1 - solana polska
dorodne ziemniaki - solana polska
kwiaty ziemniaków aż po horyzont - solana polska
plantacja satina - solana polska
solana polska na targach 2015
ziemniaki sadzeniaki kwalifikowane ziemniaka - slider 3 - solana polska
ziemniaki sadzeniaki kwalifikowane ziemniaka - slider 2 - solana polska
Życzenia Świąteczne 2015

Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą pełne radości i skłaniają Państwa do refleksji i zadumy nad planami na Nowy Rok.
Życzymy wszystkim zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. 

     
                                                                                                                                       Życzy zespół Solana Polska

 
Ziemniaki Sadzeniaki na sezon 2015/16

ziemniaki sadzeniaki w odmianach natascha prmadonna red lady - Solana Polska05.11.2015  Zbiór ziemniaków w sezonie 2015/16 dobiegł końca. Z powodu suszy plony w tym roku są zdecydowanie niższe niż w ubiegłym. To jednak pozytywnie wpłynęło  na wyższą cenę oraz popyt. Odmiany Solany znane są z wyjątkowej odporności na suszę co podkreślają producenci ziemniaków jadalnych, którzy zaufali nam w ubiegłym sezonie kupując sadzeniaki z naszej hodowli. Solana Polska dystrybuuje tylko ziemniaki sadzeniaki kwalifikowane, które podlegają szczegółowej ocenie w laboratoriach Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. 

Więcej…
 
Targi rolne w Kościerzynie k/Sieradza

Targi rolne w Kościerzynie k/Sieradza27.09.2015 Targi rolne w Kościerzynie k/Sieradza. Okolice Sieradza to rejon w którym bardzo intensywnie uprawia się ziemniaki stąd wielu doświadczonych producentów, z którymi można było wymienić uwagi i przedstawić tegoroczną ofertę. W tej wystawie Solana Polska uczestniczy od kilku lat i z pespektywy czasu można uznać tą imprezę za bardzo obiecującą dla branży ziemniaczanej.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia123456NastępnaOstatnie »